دستگاه مخلوط کن پودر

دستگاه مخلوط کن پودر
17 دسامبر 2019

دستگاه مخلوط کن پودر یا میکسر افقی بهترین دستگاه جهت مخلوط کردن انواع پودرهای خوراکی و شیمیایی و صنعتی که دارای دانه بندی یکسان و همگون هستند میباشد . پودرهای مانند شکر، آرد ، بکینگ پودر ، پودر شربت ، قهوه و نسکافه ،انواع کود NPK ، صنایع شیمی ساختمان ، انواع چسب پودر و خمیری ، سیمان ، گچ و دهها پودر دیگر قابل استفاده میباشد ۰

مخلوط کن پودر ماشین سازی به آفرین قابل استفاده در صنایع مختلف از جمله( صنایع دارویی ، صنایع غذایی و شیر ، صنایع شیمایی ، صنایع آرایشی و بهداشتی ) و در ظرفیتهای یکصد لیتر الی پنج هزار لیتر با متریال آهن و استنلس استیل بنا به سفارش و نیاز مشتری ساخته میشود .

مبنای محاسبه ظرفیت دستگاه مخلوط کن پودر:

با توجه به اینکه جرم حجمی و دانسیته موادیکه نیاز به مخلوط شدن دارند ، روش محاسبه ظرفیت مخلوط پودر لیتر می باشد یعنی دستگاه متناسب با ظرفیتی لیتری ساخته می شود. و فضایی که پودر با توجه به جرم حجمی اشغال می کند . و رعایت حداقل و حداکثرهای ظرفیت پذیری مخلوط کن جهت داشتن یک میکس همگون .

دستگاه ریبون بلندر یا میکسر حرفه ای

مخلوط کن های پودر معمولا از جنس آهن یا استیل که در صنایع لبنی،دارویی و شیمیایی ،مواد دارای خورندگی میباشند از گریدهای ۳۰۴ یا ۳۱۶ استیل به سفارش مشتری ساخته می شود.

سیستم انتقال قدرت در میکسرهای افقی از طریق فولی و تسمه که از موتور به گیربکس که توان آن بر اساس ظرفیت و حجم دستگاه تعیین می شود میباشد. انتخاب نوع گیربکس بسیار مهم می باشد.

محصولات دیگر