دستگاه میکسر پودر | میکسر پودر

دستگاه میکسر پودر جهت میکس کردن دو یا چند نوع پودر همگون با هم استفاده می شود که می بایست در انتخاب میکسر پودر به نکات زیر توجه داشت.

ریبون بلندر

میکسر پودر

  1. میکسر افقی یا ریبون بلندر جهت پودرهای همگون
  2. روتاری میکسر جهت میکس کردن پودرهای ناهمگون

دستگاه میکسر پودر ساخت ماشین سازی به آفرین تماما از جنس استیل یا آهن، که به سفارش مشتری ساخته می شود.

میکسر پودر جهت بهتر مخلوط کردن پودر حول محور یک شافت دو مسیر پره کشیده می شود که پره های کوچکتر پودر را از وسط به کنار دیواره هدایت می کنند و پره های بزرگتر پودر را از کناره ها به وسط هدایت می کنند.

میکسر پودر قابلیت نصب اسانس پاش روی

میکسر پودر قابلیت نصب اسانس پاش روی آن را دارد که به سفارش مشتری ساخته می شود. در این مدل شما می توانید اسانس مورد نظر را در یک مخزن ریخته که از طریق پمپ یا فشار باد به تمامی نقاط میکسر پودر انتقال داده می شود تا اسانس به خورد مواد شما برود.

این میکسر قابل استفاده در صنایع داروسازی، غذایی، شیمیایی، آرایش – بهداشتی، کود و پلاستیک می باشد.

دستگاه تماما از جنس استیل یا آهن ساخته می شود و از طریق موتور گیربکس با دور پایین انتقال قدرت می کند و دریچه ای در قسمت زیرین میکسر جهت خارج کردن مواد تعبیه شده است.

توان و قدرت موتور گیربکس بر اساس حجم دستگاه و نوع پودر می باشد.

دستگاه میکسر پودر ماشین سازی به آفرین

ماشین سازی به آفرین توان ساخت دستگاه میکسر پودر از ظرفیت ۹۰ الی ۵۰۰۰ لیتری تک جداره و دوجداره و نصب سیستم گرمایشی جهت فراوری انواع پودر و گرانول را دارد.

این دستگاه را می توان بصورت طبقاتی به مراه پلت فرم و سیستم های انتقال مواد پودری را روی آن نصب کرد. انتقاب نوع گیربکس مناسب از اولویت های در ساخت دستگاه می باشد، شرکت به آفرین از گیربکس های سه و چهار محور در دستگاه های میکسر خودت استفاده می کند.

میکسر کود میکسر نشاسته میکسر ادویه انواع میکسر آرد میکسر گرانول میکسر خوراک دام بلندرخوراک طیور- میکسر صنایع شیمیایی- میکسر صنعتی استیل داروسازی بلندر صنایع غذایی- میکسر چسب دستگاه میکسر صنایع لبنی _ میکسر انواع کود

ظرفیت انواع دستگاه میکسر پودر

میکسر پودر افقی استیل و آهنی با ظرفیت های مختلف و در همچنین در حجم های بسیار بالا با امکانات و کارایی های مختلف طراحی و تولید می گردد.

دستگاه میکسر پودر به شما قابلیت میکس چند محصول را همزمان با درجه سختی های متفاوت به شما میدهد. طراحی پره های این دستگاه به نحوی است کا محصول مورد نظر به صورت و به طور یکنواخت پودر می شود و هیچگونه نامتناسبی از محصول پودر شده نمایش داده نمی شود.

دستگاه میکسر پودر

محصولات دیگر