ریبون بلندر

دستگاه ریبون بلندر جهت مخلوط کردن دو یا چند نوع پودر همگن به لحاظ دانه بندی با شرایط میکس یکنواخت می باشد. مکانیزم میکس ریبون بلندر به دلیل کشیده شدن دو مسیر پره حول محور یک شافت وسط که در جهت مخالف یکدیگر حرکت می کنند باعث اختلاط و میکس یکدست و یکنواخت در مدت زمان کوتاه خواهد شد. 

دستگاه ریبون از جنس آهن یا استیل با گرید ۳۰۴ و ۳۱۴ به سفارش مشتری ساخته می شود. سیستم انتقال قدرت فولی و تسمه از طریق موتور به گیربکس می باشد که توان آن بر اساس ظرفیت و حجم و نوع پودر تعیین می شود.

دستگاه میکسر پودر

دستگاه ریبون بلندر

ریبون بلندر

ریبون میکسر دارای دریچه تخلیه از وسط یا کنار می باشد و همچنین قابلیت انتقال مواد میکس شده از طریق اسکرو  یا انتقال پودر با سیستم پنوماتیک بدون نیاز به اپراتور را دارد.

این دستگاه قابل استفاده در صنایع ( غذایی، دارویی، شیمیایی، آرایشی و بهداشتی ) مناسب جهت مواد پودری مانند آرد، شکر، نمک، شیر خشک، پودر کیک، نشاسته، گندم، ذرت، انواع ادویه، بکینگ پودر، مالتودکسترین، انواع خوراک دام، انواع کودهای کشاورزی، انواع پودرهای آرایشی و بهداشتی، چای و قهوه، انواع رنگ های پودری و…

قابلیت نصب سیستم پاشش مایع روی پودر و همچنین متصل شدن دریچه خروجی به سیستم انتقال پودر

ماشین سازی به آفرین سازنده انواع دستگاه ریبون بلندر در ظرفیتهای صد الی پنج هزار لیتر و امکان طراحی و ساخت به صورت بلندر دو جداره و بلندر سه جداره مناسب جهت فرآوری پودرها در دمای مختلف را دارد.

ماشین آلات بسته بندی به آفرین این دستگاه را در سایز های مختلف دارد.

دستگاه پاکت پرکن

ریبون میکسر

مخلوط کن یا میکسر پودر و ریبون بلندر همه در یک گروه از محصولات میکسر ماشین سازی به آفرین می باشد.

پرفروش ترین محصولات ریبون میکسر در سال های اخیر بهترین دستگاه میکسر ریبون در خاورمیانه

دستگاه های ریبون بلندر دارای تنوع های زیادی می باشند اما تفاوت این دستگاه ها در چه چیزی است؟

انواع پره های بلندر

بله پره های این دستگاه از اهمیت بسیار زیادی دارند بستگی به کارایی این دستگاه نوع پره ها متفاوت می باشد و مهم است که محصول چه چیزی می باشد و به چه مقدار نیاز به پودر شدن دارند.

ماشین سازی به آفرین دستگاه هایی از جنس آهن و استیل ۳۰۴ و استیل ۳۱۶ که دارای بهترین نوع می باشد را با بالاترین کیفیت طراحی و ساخته است.

همچنین از نظر بهداشتی برای بلندر محصولات خوراکی ضدزنگ بودن این محصولات خیلی مهم میباشند.

ساخت ریبون بلندر

ماشین سازی به آفرین طراحی و ساخت انواع دستگاه بلندر را با بهترین عملکرد تضمین می کند.

درب این مخازن ، به صورت ۳ قسمت طراحی می گردد . برای جلوگیری از خارج شدن غبار ایجاد شده از میکس کردن ، در قسمت پایین در ، نوار درزگیری وجود دارد . تخلیه در تکه وسط و پایین مخزن ها قرار گرفته و به دو شکل کشویی و یا دمپری ساخته می شود. دریچه خروجی، قابلیت وصل شدن به اسکروکانوایر ماردون را دارد.

مصارف استفاده این دستگاه ها در شهر های صنعتی بزرگ مانند اصفهان زیاد می باشد که برای صنایع بزرگ بسته بندی و پرکن و مخلوط کردن از استیل ۳۰۴ و استیل ۳۱۶ استفاده می کنند

بهترین دستگاه مخلوط کن پودر

گروه ماشین سازی به آفرین با هدف تولید بهترین دستگاه های صنعتی با بهترین کیفیت و مدرن ترین دستگاه های روز دنیا شروع به کار کرده و توانسته نامی نیک بین مشتریان کسب کند و همچنین دارای گواهی ایزو ۹۰۰۱ در سطح بین المللی می باشد.

قیمت دستگاه ریبون بلندر

باتوجه به نوسانات زیاد قیمت ارز برای ارزیابی دقیق از قیمت ریبون بلندر و مشاوره برای راه اندازی خط تولید به صرفه با مشاوران ما تماس بگیرید

دستگاه بلندر یا میکسر پودر کارایی بسیار زیادی دارد و از محبوبیت بالایی در بین تولیدکنندگان ( مخصوصا برای مصارف خوراکی ) پیدا کرده است. به دلیل کیفیت بالا استیل این دستگاه و ضدزنگ بودن آن ( هیچگونه خوردگی برای دستگاه بعد از سال ها حتی در کارگاه هایی که کمی مرطوب هستند به وجود نیامده است. )

کاربرد دستگاه ریبون بلندر

این دستگاه برای خط تولید کارخانه ها و کارگاه های مختلف برای میکس انواع مواد حتی مواد گرانولی که در صنایع پتروشیمی استفاده می شود کاربرد بسیاری دارد.

همچنین برای مصارف مختلف با مخزن های استیل و مخازن فولادی به صورت مخزن ثابت و مخزن گردان طراحی و تولید می گردد. برای میکس دو تا چند محصول با دقت بسیار زیاد معمولا از دستگاه ریبون بلندر با مخزن ثابت استفاده می گردد.

گروه ماشین سازی به آفرین یک تیم متخصص برای نصب و آموزش کار با این مخازن و میکسرها از کارشناسان خبره و با تجربه برای شما در نظر گرفته که در نهایت جهت نصب و آموزش به محل مورد نظر شما آماده و اقدامات لازم را به شما آموز میدهد.

ریبون بلندر