ریبون بلندر

۶ مرداد ۱۳۹۸

دستگاه ریبون بلندر جهت مخلوط کردن دو یا چند نوع پودر همگن به لحاظ دانه بندی با شرایط میکس یکنواخت می باشد. مکانیزم میکس ریبون بلندر به دلیل کشیده شدن دو مسیر پره حول محور یک شافت وسط که در جهت مخالف یکدیگر حرکت می کنند باعث اختلاط و میکس یکدست و یکنواخت در مدت زمان کوتاه خواهد شد. 

دستگاه ریبون از جنس آهن یا استیل با گرید ۳۰۴ و ۳۱۴ به سفارش مشتری ساخته می شود. سیستم انتقال قدرت فولی و تسمه از طریق موتور به گیربکس می باشد که توان آن بر اساس ظرفیت و حجم و نوع پودر تعیین می شود.

دستگاه میکسر پودر

دستگاه ریبون بلندر

ریبون بلندر

ریبون میکسر دارای دریچه تخلیه از وسط یا کنار می باشد و همچنین قابلیت انتقال مواد میکس شده از طریق اسکرو  یا انتقال پودر با سیستم پنوماتیک بدون نیاز به اپراتور را دارد.

این دستگاه قابل استفاده در صنایع ( غذایی، دارویی، شیمیایی، آرایشی و بهداشتی ) مناسب جهت مواد پودری مانند آرد، شکر، نمک، شیر خشک، پودر کیک، نشاسته، گندم، ذرت، انواع ادویه، بکینگ پودر، مالتودکسترین، انواع خوراک دام، انواع کودهای کشاورزی، انواع پودرهای آرایشی و بهداشتی، چای و قهوه، انواع رنگ های پودری و…

قابلیت نصب سیستم پاشش مایع روی پودر و همچنین متصل شدن دریچه خروجی به سیستم انتقال پودر

ماشین سازی به آفرین سازنده انواع دستگاه ریبون بلندر در ظرفیتهای صد الی پنج هزار لیتر و امکان طراحی و ساخت به صورت بلندر دو جداره و بلندر سه جداره مناسب جهت فرآوری پودرها در دمای مختلف را دارد.

ماشین آلات بسته بندی به آفرین این دستگاه را در سایز های مختلف دارد.

دستگاه پاکت پرکن

ریبون میکسر

مخلوط کن یا میکسر پودر و ریبون بلندر همه در یک گروه از محصولات میکسر ماشین سازی به آفرین می باشد.

پرفروش ترین محصولات ریبون میکسر در سال های اخیر بهترین دستگاه میکسر ریبون در خاورمیانه

دستگاه های ریبون بلندر دارای تنوع های زیادی می باشند اما تفاوت این دستگاه ها در چه چیزی است؟

انواع پره های بلندر

بله پره های این دستگاه از اهمیت بسیار زیادی دارند بستگی به کارایی این دستگاه نوع پره ها متفاوت می باشد و مهم است که محصول چه چیزی می باشد و به چه مقدار نیاز به پودر شدن دارند.

ماشین سازی به آفرین دستگاه هایی از جنس آهن و استیل ۳۰۴ و استیل ۳۱۶ که دارای بهترین نوع می باشد را با بالاترین کیفیت طراحی و ساخته است.

همچنین از نظر بهداشتی برای بلندر محصولات خوراکی ضدزنگ بودن این محصولات خیلی مهم میباشند.

پاسخی بگذارید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات دیگر