ریبون بلندر

ریبون بلندر

ماشین سازی به آفرین سازنده دستگاه ریبون بلندر در ظرفیتهای صد الی پنج هزار لیتری از جنس اهن و استیل  جهت انواع پودرهای خشک و همچنین سازنده دستگاه ریبون بلندر تک و دو جداره  مناسب جهت فرآوری پودرها در دمای مختلف میباشد.

دستگاه ریبون بلندر جهت مخلوط کردن دو یا چند نوع پودر همگون به لحاظ دانه بندی با شرایط میکس یکنواخت می باشد. مکانیزم میکس ریبون بلندر به دلیل کشیده شدن دو مسیر پره حول محور یک شافت وسط که در جهت مخالف یکدیگر حرکت می کنند باعث اختلاط و میکس یکدست و یکنواخت در مدت زمان کوتاه میباشد.  دستگاه ریبون از جنس آهن یا استیل با گرید ۳۰۴ و ۳۱۴ به سفارش مشتری ساخته می شود. سیستم انتقال قدرت فولی و تسمه از طریق موتور به گیربکس می باشد که توان آن بر اساس ظرفیت و حجم و نوع پودر تعیین می شود.

ریبون بلندر

دستگاه ریبون بلندر

ریبون میکسرها دارای دریچه تخلیه از وسط یا کنار می باشد و همچنین قابلیت انتقال مواد میکس شده از طریق اسکرو  یا انتقال پودر با سیستم پنوماتیک بدون نیاز به اپراتور را دارد . این دستگاه قابل استفاده در صنایع ( غذایی، دارویی، شیمیایی، آرایشی و بهداشتی ) مناسب جهت مواد پودری مانند آرد، شکر، نمک، شیر خشک، پودر کیک، نشاسته، گندم، ذرت، انواع ادویه، بکینگ پودر، مالتودکسترین، انواع خوراک دام، انواع کودهای کشاورزی، انواع پودرهای آرایشی و بهداشتی، چای و قهوه، انواع رنگ های پودری و… قابلیت نصب سیستم پاشش مایع روی پودر و همچنین متصل شدن دریچه خروجی به سیستم انتقال پودر

پره های بلندر

پره های این دستگاه از اهمیت بسیار زیادی دارند ، بستگی به کارایی این دستگاه نوع پره ها متفاوت می باشد ، استفاده از پره های ریبونی یا پارویی با در نظر گرفتن دانسیته ، سیالیت و رطوبت مواد میباشد ، که تولید کننده میبایست تجربه کافی در این موارد را داشته باشد .

درب دستگاه ، به صورت سه تکه ساخته میشود . برای جلوگیری از خارج شدن غبار ایجاد شده از میکس ، در قسمت پایین در ، نوار درزگیری وجود دارد . ورودی مواد پودری معمولا از قسمت وسط درب با قرار دادن قیف مناسب یا کوبل کردن انتقال پودر جهت شارژ مواد میباشد ، دریچه خروجی قابلیت وصل شدن به اسکرو را دارد.

کاربرد دستگاه ریبون بلندر – دستگاه میکسر پودر

این دستگاه مناسب جهت میکس کردن انواع پودر با همدیگر میباشد ، در بسیاری از صنایع کاربرد دارد ، اهم از آرد ، شکر ، قهوه ، شکلات ، کافی میکس ، انواع ادویه ، صنایع آرایشی و بهداشتی ، صنایع کود و کشاورزی ، صنایع پتروشیمی و غیره .

قیمت دستگاه ریبون بلندر

لطفا جهت اطلاع از مشخصات فنی ، ظرفیت ریبون بلندر و قیمتها با ما تماس بگیرید

ریبون بلندر

جهت مشاهد فیلم ریبون بلندر پودری ماشین سازی به آفرین کلیک بفرمایید.

محصولات دیگر