سازنده دستگاههای مخلوط کن پودری و میکسر پودری و ریبون بلندر پودری

دستگاه مخلوط کن پودر یا میکسر پودر یا ریبون بلندر پودر هر سه یک مدل دستگاه میباشند که با اسامی مختلف نام گذاری و شناخته میشوند . این دستگاه از پراهمیت ترین و مهمترین دستگاه ها در صنایع مختلف جهت ترکیب ، مخلوط کردن و میکس انواع مواد پودری با یکدیگر میباشد . که امکان دستیابی به یک مخلوط کاملا یکنواخت را فراهم می سازد. ظرفیت مفید و اسمی این دستگاهها با توجه به چگالی ( جرم حجمی و دانسیته ) مواد پودری ، به لیتر اندازه گیری میشود .

چگالی چیست

چگالی جرم واحد حجم یک ماده است. فرمول چگالی را می‌توان به صورت d=MV کرد که d چگالی، M  جرم و V حجم است. چگالی معمولا بر حسب گرم بر سانتی متر مکعب بیان می‌شود. به عنوان مثال چگالی آب ۱ گرم در سانتی متر مکعب و چگالی زمین ۵/۵۱ گرم در سانتی متر مکعب است. چگالی همچنین می‌تواند به صورت کیلوگرم بر متر مکعب (در واحد کیلوگرم ثانیه یا واحد SI  بیان شود. به عنوان مثال چگالی هوا ۱/۲ کیلوگرم بر متر مکعب است. چگالی یا تراکم مواد جامد، مایعات و گازهای متداول در کتاب‌های درسی و کتاب‌های مرجع به عنوان راهنما ذکر شده است.

چگالی ابزاری مناسب برای به دست آوردن جرم یک جسم از حجم آن یا بالعکس ارائه می‌دهد. جرم برابر با حجم ضرب در چگالی   M=Vdاست، در حالی که حجم برابر با جرم تقسیم بر چگالی ( V=Md ) است. وزن یک جسم که معمولاً بیشتر از جرم آن مورد توجه است با ضرب جرم در شتاب جاذبه به دست می‌آید.

سازنده دستگاههای مخلوط کن پودری و میکسر پودری

ماشین سازی به آفرین طراح و سازنده متنوعترین ریبون میکسر و مخلوط کن پودری در سایز و ظرفیتهای ۱۰۰- ۲۰۰ -۳۰۰- ۴۰۰ – ۶۰۰ – ۸۰۰ – ۱۰۰۰ – ۱۵۰۰ – 2000 -3000-4000- 5000  لیتری از جنس آهن و استیل میباشد .

مشخصات فنی دستگاه مخلوط کن میکسر و ریبون بلندر پودر

  • دستگاه تماما از جنس استیل یا آهن
  • شفت اصلی و راهنماها توپر میباشد
  • الکتروموتور ژن یا الکتروژن میباشد
  • تیپ و مدل یاتاقان های SN میباشد  
  • دریچه خروجی از شیرپروانه ای میباشد
  • امکان نصب اسانس پاش بر روی دستگاه
  • دستگاه دارای گیربکس های طرح روسی سه و چهار محور میباشد
  • توان و قدرت موتور گیربکس براساس حجم دستگاه مخلوط کن می باشد
  • زمان میکس در این دستگاه های ۸ الی ۱۵ دقیقه با توجه به اندازه ذرات میباشد
  • امکان کوپل و اتصال دستگاه انتقال پودری جهت شارژ و تخلیه مواد به خروجی دستگاه

ماشین آلات بسته بندی پودر

برای ایجاد یک خط بسته بندی مواد پودری میتوان از ماشین آلات متعددی جهت بالا رفتن سرعت و دقت در کار استفاده کرد .میتوانیم با داشتن دو دستگاه بالابر پودری یکی برای شارژ و دیگری برای تخلیه مواد از میکسر به داخل کیسه یک خط پودری راه اندازی کرد و همچنین امکان اتصال یک دستگاه انتقال پودر از زیر دستگاه میکسرپودری یا مخلوط کن پودر یا دستگاه ریبون بلندر پودری به دستگاه پودر پرکن یا کیسه پرکن بصورت اتومات بدون نیاز با اپراتور وجود دارد .

قیمت دستگاههای ریبون بلندر یا میکسر پودر یا مخلوط کن پودر

قیمت دستگاه مخلوط کن و ریبون میکسر پودری به عوامل متعدد و متعلقات دستگاه بستگی دارد ، جنس دستگاه ، استیل یا آهنی و یا استفاده از متریال با کیفیت ، تابلو برق و ماشین آلات جانبی مورد نیاز در قیمت دستگاه تاثیرگذار میباشند ، متاسفانه با بالا رفتن قیمت متریال تعدادی از سازندگان برای رقابت و پایین نگداشتن قیمت دستگاه از ترفندهای استفاده میکنند که عموما از چشم خریدار بدور میباشد ، مانند استفاده از لوله بجای میلگرد ، استفاده از گیربکس های حلزونی بجای گیربکس های قدرتی و یا استفاده از ورقها استیل با گرید ۲۰۱ بگیر بجای استیل ۳۰۴ یا ۳۱۶ که ضمن ساخت یک محصول بی کیفیت باعث هدر رفت سرمایه دیگران نیز میشوند . لطفا جهت کسب مشاوره فنی و اطلاع از قیمتها با ماشین سازی به آفرین تماس بگیرید .

ماشین آلات بسته بندی پودر

محصولات دیگر