دستگاه مخلوط کن پودر

دستگاه مخلوط کن پودر

دستگاه مخلوط کن پودر یا میکسر افقی بهترین دستگاه جهت مخلوط کردن انواع پودرهای خوراکی و شیمیایی و صنعتی که دارای دانه بندی یکسان و همگون هستند می باشد. مخلوط کن پودرهای مانند شکر، آرد ، بکینگ پودر ، پودر شربت ، قهوه و نسکافه ،انواع کود NPK ، صنایع شیمی ساختمان ، انواع چسب پودر و خمیری ، سیمان ، گچ و دهها پودر دیگر قابل استفاده میباشد ۰

مخلوط کن پودر ماشین سازی به آفرین قابل استفاده در صنایع مختلف از جمله( صنایع دارویی ، صنایع غذایی و شیر ، صنایع شیمایی ، صنایع آرایشی و بهداشتی ) و در ظرفیتهای یکصد لیتر الی پنج هزار لیتر با متریال آهن و استنلس استیل بنا به سفارش و نیاز مشتری ساخته میشود .

مبنای محاسبه ظرفیت دستگاه مخلوط کن پودر:

با توجه به اینکه جرم حجمی و دانسیته موادیکه نیاز به مخلوط شدن دارند ، روش محاسبه ظرفیت مخلوط پودر لیتر می باشد یعنی دستگاه متناسب با ظرفیتی لیتری ساخته می شود. و فضایی که پودر با توجه به جرم حجمی اشغال می کند . و رعایت حداقل و حداکثرهای ظرفیت پذیری مخلوط کن جهت داشتن یک میکس همگون .

دستگاه ریبون بلندر یا میکسر حرفه ای

مخلوط کن های پودر معمولا از جنس آهن یا استیل که در صنایع لبنی،دارویی و شیمیایی ،مواد دارای خورندگی میباشند از گریدهای ۳۰۴ یا ۳۱۶ استیل به سفارش مشتری ساخته می شود.

سیستم انتفال قدرت مخلوط کن پودر

سیستم انتقال قدرت در میکسرهای افقی از طریق فولی و تسمه که از موتور به گیربکس که توان آن بر اساس ظرفیت و حجم دستگاه تعیین می شود می باشد. انتخاب نوع گیربکس بسیار مهم می باشد.

متخصصان و مهندسان ماشین آلات بسته بندی به آفرین دوره هایی را در سطح بین المللی برای اندازه گیری و انتخاب بهترین گیربکس متناسب دستگاه دیده اند و تمامی دستگاه ها مهندسی شده طراحی و تولید شده اند.

محصولات دیگر