دستگاه میز ترافیک دوار

میز ترافیک، میز گردان یا میز ردیف کن صفحه ایست دوار با حرکت گردشی که جهت هدایت و جمع آوری ظروف، مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه باعث تعادل و افزایش بهره وری و دقت در خط تولید می گردد و به عنوان یکی از انواع تجهیزات جانبی صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد.

میز ترافیک پخش و میز ترافیک جمع

چنانچه این دستگاه در ایتدای خط تولید قرار بگیرد و ظروف را پشت سر هم به داخل ریل یا نوار نقاله خط تولید هدایت کند به آن میز ترافیک پخش میگویند و چنانچه در انتهای خط تولید و کانوایر یا نوار نقاله قرار گیرد و ظروف بسته بندی شده را جهت کنترل ترافیک بر روی خط نگهداری کند به آن جمع کننده یا میز ترافیک جمع میگویند .

دستگاه میز ترافیک دوار

سازنده دستگاه میز ترافیک دوار

ماشین سازی به آفرین طراح و سازنده میز های ترافیک دوار و گردان جهت کنترل ظروف بر روی کانوایر و نوار نقاله از جنس استنلس استیل و همچنین آهن به ابعاد مختلف با توجه با نیاز مشتری جهت ظروف مختلف میباشد

عملکرد دستگاه میز ترافیک

عملکرد این دستگاه به صورت گردان می باشد که توسط الکتروموتور کوپل به گیربکس به حرکت در می آید. و برای تنظیم و کنترل دور و سرعت میز ترافیک از اینورتر استفاده مشود . قطر صفحه میز ترافیک معمولا ۱۰۰ سانتیمتر می باشد و همچنین دارای یک موتور و گیربکس مستقل است که انتقال قدرت را انجام می دهد.

کاربرد دستگاه میز ترافیک گردان

این دستگاه یکی از انواع تجهیزات جانبی ماشین آلات بسته بندی است که اغلب قبل یا بعد از دستگاه های دستگاه بطری پرکن مایعات – دستگاه قوطی پرکن جامدات – دستگاه لیبل زن – دستگاه لیبل شیرینگ – دستگاه اسپری پرکن قرار میگیرد .

مشخصات فنی میزترافیک دوار

  • دستگاه تماما از جنس استیل یا آهن به سفارش مشتری ساخته میشود
  • دارای اینورتر جهت تنظیم و کنترل دور موتور متناسب با سرعت خط تولید
  • دارای گارد محافظ دور سینی به صورت لوله یا تسمه
  • دارای رابط اتصال به ریل نوار نقاله خطوط تولید 
مشخصات فنی میزترافیک دوار

قیمت دستگاه میز ترافیک دوار

دستگاه میز ترافیک گردان یا دوار با توجه به نوع جنس بدنه و قطر صفحه و همچنین توان الکتروموتور و گیربکس و تابلو برق دارای قیمتهای متنوعی میباشد ، لطفا جهت مشاوره و اطلاع از قیمتها با ماشین سازی به آفرین تماس بگیرید

محصولات دیگر


مشاوره