دستگاه کیسه پرکن وزنی

دستگاه کیسه پرکن وزنی

دستگاه کیسه پرکن پودری توزین دار دستگاهی است جهت بسته بندی کیسه ها و پاکتهای حاوی انواع پودر ، گرانول و جامدات طراحی شده و اوزان ۱۰ الی ۵۰ کیلوگرم را پر می کند. استفاده از جکهای پنوماتیک در قسمت خروجی جهت گرفتن کیسه و لودسل و پنل نمایشگر مزن بر روی دستگاه جهت تنظیم وزن مورد نظر از مشخصه های اصلی دستگاه کیسه پرکن میباشد .کار با این دستگاه بسیار ساده است. به طور کلی این دسته از تجهیزات به گونه ای طراحی شده اند تا تمامی کیسه ها از وزن و ویژگی های یکسانی برخوردار باشند. دستگاه پرکن کیسه در بسته بندی مواد پودری و گرانولی مهمترین دستگاه است و برای موادی مانند آرد ، سیمان ، کود های شیمیایی ، ادویه جات در اوزان متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد ، دستگاه برای پركردن كیسه های دهان باز، كه دارای حداقل عرض دهانه ۲۰ سانتیمتر باشند، طراحی شده است. همچنین این دستگاه قابلیت اتصال به دستگاه میکسر پودر از طریق دستگاه بالابر پودری جهت شارژ اتومات مخزن دستگاه کیسه پرکن میباشد .

ماشین سازی به آفرین طراح و سازنده دستگاههای کیسه پرکن پودر و گرانول وزنی جهت انواع کیسه و پاکت

دستگاه کیسه پرکن

مشخصات دستگاه پرکن کیسه و پاکت

 1. مناسب جهت پرکردن مواد پودری و گرانول  
 2. توزین دیجیتال
 3. دقت كیسه گیری ۵۰ ± گرم
 4. حجم مخزن توزین ۱۰۰ لیتر
 5. تنظیم دستگاه بطریقه نرم افزاری
 6. کالیبراسیون وزن بصورت نرم افزاری
 7. مجهز به کیسه شمار
 8. نصب آسان
 9. دارای نمایشگر وزن
 10. اپراتوری آسان
 11. برق مصرفی ۳PH/380V/50HZ/5KW
 12. قابلیت اتصال به دستگاه بالابر پودری

سیستم توزین کیسه

سیستم کنترلی به کار رفته در دستگاه به گونه ای طراحی شده تا استفاده از سیستم توزین وزنی لودسل ها به خوبی در تعامل بوده و به این ترتیب در پر کردن کیسه ها از دقت و سرعت کافی برخوردار باشد.

صفحه نمایشگر وزن دستگاه

دستگاه های کیسه پرکن پودری به منظور کنترل وزن از یک صفحه نمایش تشکیل شده اند. به کمک صفحه نمایش می توان اطلاعاتی از قبیل تعداد کیسه های پر شده ، وزن کیسه ها، مشکل به وجود آمده در سیستم و بسیاری از اطلاعات دیگر را در اختیار اپراتور قرار دهد. عملیات کالیبراسیون و تنظیم دستگاه کیسه پرکن نیز به وسیله صفحه نمایش به کار رفته در آن انجام می پذیرد.

کاربرد دستگاه کیسه پرکن

کاربرد دستگاه کیسه پرکن

این ماشین در همه صنایع که با مواد پودری و گرانول سر و کار دارند مورد استفاده قرار می گیرد، اغلب موارد به خصوص آنها که مواد اولیه تولید می کنند و صنایع مادر هستند از این ماشین برای بسته بندی محصول خود بهره می برند.

 • دستگاه کیسه پر کن مواد اولیه
 • بسته بندی انواع گرانول
 • بسته بندی انواع کود های شیمیایی
 • بسته بندی گچ و سیمان
 • دستگاه پرکردن گونی نخی و پلاستیکی
 • بسته بندی در صنایع شیمی ساختمان
 • بسته بندی انواع محصولات صنایع غذایی ، شیر خشک ، برنج و ارد

انواع دستگاه کیسه پرکن

۱- کیسه پرکن با کیسه های دهان باز

اين دستگاه جهت پرکردن كيسه هاي آماده دهان باز (Open Mouse) استفاده میباشد و براي پركردن مواد مختلف شامل : برنج ، شكر ، گندم ،خوراك دام ، مواد شيميائي ، كود گياهي، كود هاي شيميائي و …. مورد استفاده قرار ميگيرند این دسته از تجهیزات تحت عنوان کیسه پرکن پودری دارای سیستم PLC قدرتمندی بوده که می تواند به خوبی فرآیند پر کردن کیسه ها را به عهده بگیرد.

۲- دستگاه پرکن ولو بگ

دستگاه پاکت پرکن یا ولو بگ جهت پرکردن مواد پودری مانند سیمان ، گچ ، چسبهای کاشی و سرامیک پودری ، داخل کیسه و پاکت های کاغذی تیپ ولودار از وزن ۱۰ الی ۵۰ کیلوگرم طراحی شده است. این دستگاه میبایست از طریق یک دستگاه انتقال پودر مارپیچی به میکسر یا سیلو متصل گردد تا مواد پودر بطور یکنواخت و پیوسته به داخل قیف یا مخزن دستگاه کیسه پرکن انتقال داده شود .

قیمت دستگاه کیسه پرکن

قیمت دستگاه کیسه و پاکت پرکن مواد پودری و گرانول بستگی به تجهیزات و متعلقات دستگاه مانند ، میکسر بلندر پودری ، دستگاه بالابر پودر ، نواز نقاله و سیستم دوخت کیسه و پاکت و همچنین جنس اجزاء در تماس با مواد ( استیل یا آهن ) و کیفیت ساخت دارد . لطفا جهت مشاوره و اطلاع از قیمت دستگاه کیسه پرکن با ماشین سازی به آفرین تماس بگیرید.

محصولات دیگر