میکسر پودر

دستگاه میکسر پودر

دستگاه میکسر پودر جهت میکس و هموژن کردن انواع پودرهای همگون با یگدیگر قابل استفاده میباشد . شرکت ماشین سازی به آفرین ، سازنده انواع میکسرهای پودر عمودی و افقی در سایز ها و ظرفیتهای جهت میکسر انواع پودر خوراکی ، دارویی و شیمیایی از جنس استیل و آهنی میباشد.

میکسر پودر

انتخاب میکسر پودر

  1. میکسر افقی یا ریبون بلندر جهت پودرهای همگون
  2. روتاری میکسر ( دبل کن ، وی بلندر )  جهت میکس کردن پودرهای ناهمگون

دستگاه میکسر پودر ساخت ماشین سازی به آفرین تماما از جنس استیل یا آهن، که به سفارش مشتری ساخته می شود. میکسر پودر جهت بهتر مخلوط کردن پودر حول محور یک شافت دو مسیر پره کشیده می شود که پره های کوچکتر پودر را از وسط به کنار دیواره هدایت می کنند و پره های بزرگتر پودر را از کناره ها به وسط هدایت می کنند.

میکسر پودر قابلیت نصب اسانس پاش روی

میکسر پودر قابلیت نصب اسانس پاش روی آن را دارد . در این مدل شما می توانید اسانس مورد نظر را در یک مخزن ریخته که از طریق پمپ یا فشار باد به تمامی نقاط میکسر پاشش میشود تا اسانس به خورد مواد شما برود. این میکسر قابل استفاده در صنایع داروسازی، غذایی، شیمیایی، آرایش – بهداشتی، کود و پلاستیک را دارد . دستگاه تماما از جنس استیل یا آهن ساخته می شود و از طریق موتور گیربکس با دور پایین انتقال قدرت می کند و دریچه خروجی در قسمت زیرمیکسر جهت خارج کردن مواد تعبیه شده است.که امکان متصل شدن به دستگاه انتقال پودر را دارد،  توان و قدرت موتور گیربکس بر اساس حجم دستگاه و نوع پودر می باشد.

این دستگاه را می توان بصورت طبقاتی به همراه پلت فرم و سیستم های انتقال مواد پودری را روی آن نصب کرد . انتخاب مناسب ، نوع گیربکس از اولویت های در ساخت دستگاه می باشد، شرکت به آفرین از گیربکس های سه و چهار محور در دستگاه های میکسر خودت استفاده می کند. میکسر کود میکسر نشاسته میکسر ادویه انواع میکسر آرد میکسر گرانول میکسر خوراک دام بلندرخوراک طیور- میکسر صنایع شیمیایی- میکسر صنعتی استیل داروسازی بلندر صنایع غذایی- میکسر چسب دستگاه میکسر صنایع لبنی _ میکسر انواع کود

ظرفیت انواع دستگاه میکسر پودر – ریبون بلندر

میکسر پودر افقی استیل و آهنی با ظرفیت های مختلف و در همچنین در حجم های بسیار بالا با امکانات و کارایی های مختلف طراحی و تولید می گردد . دستگاه میکسر پودر به شما قابلیت میکس چند محصول را همزمان با درجه سختی های متفاوت به شما میدهد. طراحی پره های این دستگاه به نحوی است کا محصول مورد نظر به صورت و به طور یکنواخت پودر می شود و هیچگونه نامتناسبی از محصول پودر شده نمایش داده نمی شود.

قیمت میکسر پودر

قیمت میکسر پودر به عواملی ماننده ، جنس بدنه دستگاه ، نوع گیربکس و کیفیت ساخت دستگاه ارتباط دارد ، لطفا جهت اطلاع  از مشخصات فنی و ظرفیتها و قیمت دستگاه میکسر پودر با ما تماس بگیرید

محصولات دیگر