دستگاه انتقال پودر

دستگاه انتقال پودر

دستگاه انتقال پودر جهت انتقال مواد پودری از داخل یک مخزن که بر روی آن تعبیه شده به نقطه مورد نظر با فواصل مختلف می‌باشد. این دستگاه از طریق شافت داخل لوله که توسط پره های مارپیچی با گام های مختلف روی آن و حرکت انتقال مواد صورت می گیرد و تمامی اجزاء درتماس با مواد از جنس استیل یا آهن است. انتقال پودرشامل لوله ای بدون درز (مانیسمان) یا درز دار با قطر و سایز مختلف بنا به حجم انتقال پودر و راندمان خروجی آن به ابعاد مورد نیاز مشتری ساخته می‌شود.

ماشین سازی به آفرین ، سازنده دستگاه اسکرو و انتقال پودر از جنس استیل و آهن

دستگاه انتقال پودر

نحوه کار دستگاه انتقال پودر

انتقال پودر از طریق پره هایی که حول محور یک لوله به قطر کمتر داخل لوله بزرگتر قرار گرفته انجام می شود و از طریق یک موتور نصب روی شاستی و توسط فولی و تسمه انتقال انجام می شود.

و از طریق یک موتور نصب روی شاستی و توسط فولی، تسمه انتقال پودر می باشد و در انتهای لوله نیز خروجی جهت انتقال پودر در نظر گرفته شده دستگاه انتقال پودر ( هاپر) این امکان را به شما می دهد که از طریق فلنج نصب به مخزن دپوی پودر یا میکسرپودر ( بلندر) شود.

دستگاه مخلوط کن پودر

که حسن این سیستم کنترل غبارهای حاصله از خروجی دستگاه میکسر پودر بلندر به ورودی انتقال پودر می باشد و همچنین این امکان وجود دارد که خروجی دستگاه پودر انتقال با فلنج نصب بروی کیسه پرکن یا پودرپرکن شود.

این سیستم توسط جک های پنوماتیک و دمپر هدایت می شود و با قراردادن یک چشم الکترونیکی باعث و حرکت در آمدن انتقال پودر خواهد شد. جنس دستگاه تماما استیل می باشند و بنا به سفارش مشتری از آهن نیز ساخته خواهد شد.

دستگاه میکسرپودر

بهترین دستگاه های میکسر و انتقال پودر از نظر کیفیت و طراحی و ساخت ماشین سازی به آفرین می باشد. کارنامه ما عملکرد ما را در این سال ها نشان می دهد. راه اندازی چندین خط تولید حرفه ای در خاورمیانه با دستگاه های بسته بندی به آفرین می باشد.

قدرت این دستگاه در پودر کردن و سرعت آن در انتقال جهت بسته بندی قابل قیاس با هیچ دستگاهی نمی باشد. جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه انتقال پودر اسکرو

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات فنی و قیمتها با ما تماس بگیرید

محصولات دیگر